מחפשים עבודה? מחשבים מסלול מחדש!

סדנת פיתוח קריירה –

חישוב מסלול מחדש -


מפגש ראשון: שוק העבודה, רגע לפני שנגמרת הקורונה.


שוק העבודה היום, השפעות הקורונה על התעסוקה הנוכחית והעתידית.
איך לייצר ודאות בתקופה של אי ודאות ולקבל החלטות טובות?
מקצועות העתיד – בחינה מרתקת של מגמות העתיד, והמקצועות הנגזרים מהם, מה ינסוק ומה יכחד? כלים לבחירת כיוון תעסוקתי.מפגש שני: ספר לי על עצמך – הכנה לראיונות עבודה!
סדנה שמקפיצה את הסיכויים לעבור ראיון עבודה.

כיצד לענות על "שאלות קשות", איך להציג את עצמי בצורה טובה, יתרונות וחסרונות, איך יוצאים מזה? מה עושים ומה לא עושים בראיונות, כיצד להתכונן לראיון ולהגיע מוכנים?

מפגש שלישי: אם אין אני לי, מי לי?חיפוש עבודה פרואקטיבי – יש מי שמחפש עבודה ויש מי שהולך למצוא אותה! במפגש נתנסה במגוון של דרכים שונות ומגוונות לחיפוש עבודה.


מי אני ברשת? על מיתוג עצמי ברשתות ונטוורקינג – נלמד כיצד לעשות שימוש ברשתות החברתיות כדי ללמוד על מעסיקים, ולשפר את התדמית החיצונית שלנו. החל מתמונת הפרופיל בוואטס אפ ועד לתכנים שמעלים באינסטגרם. כמו כן, שימוש ברשתות להגדיל נטוורקינג ולמצוא עבודה.
מפגש רביעי: אז מה הסיפור שלך? כתיבה אפקטיבית של קורות חיים.מעסיק בממוצע לוקח בין 5-3 שניות בהן הוא עובר על קורות החיים ומחליט אם הם נמחקים או לא, בסדנה נלמד לכתוב קורות חיים המתאימים למשרה המבוקשת, לפי כללי הכתיבה,
נלמד לנסח קורות חיים בצורה כזו שתגדיל את הסיכויים להגיע לראיון עבודה, המשתתפים מתנסים תוך כדי הסדנה בכתיבת קורות החיים שלהם .

סיכום ובניית תכנית עבודה אישית לכל משתתף
על המנחה
אורנה הורביץ, מנחת קבוצות ובעלת MBA מנהל עסקים ויעוץ ארגוני, אוניברסיטת בן גוריון.
מרצה במכללת ספיר בקורסים לפיתוח קריירה, בעברי יועצת להשכלה וקריירה במסגרת
שיקום שכונות, בהמשך רכזת הישגים, ומנהלת מרכז צעירים סטארט אפ. התמחות בתחום
הצעירים, השכלה וקריירה.